Legend Online 2

Online Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Version
  • Dil TR / EN
  • Firma OASIS GAMES LIMITED.
Legend Online 2; bilgisayarınıza indirmeden direk olarak tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz, aksiyon ve macera dolu bir MMORPG oyunudur.

Legend Online 2; bilgisayarınıza indirmeden direk olarak tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz, aksiyon ve macera dolu bir MMORPG oyunudur.

Fantastik bir maceraya konuk olacağınız oyuna üye olarak oynayabileceğiniz gibi dilerseniz Facebook hesabınız ile giriş yaparak da oynayabiliyorsunuz. Komutanıza verilen ordunun efendisi olarak rol alacağınız oyunda temel amacınız, son yaşanan dünya savaşında yaşanan gelgitleri durdurmak ve barışı sürdürerek insanlığı kurtarmak olacaktır.

Oldukça kaliteli grafikleri ile oyun severleri tatmin edecek seviyede olan Legend Online 2 oyununda her biri kendine has özelliklere sahip olan büyücü, yaycı ve savaşçı karakterleri yer alıyor.

Büyücü gizemli büyüler yaparak düşmanları ile mücadele ederken Yaycı, yay ve okları ile düşmanlarına göz açtırmıyor. Savaşçı karakteri ise sahip olduğu devasa kılıcı ile savaşarak dünyanın en güçlü lordu olmaya çalışıyor.

Ayrıca oyunda ordu, akadei, çiftlik, amfi tiyatro, gökyüzü ve peri sistemi gibi bir çok özelliği bir arada bulabiliyorsunuz. Karakterinizi ve silahınızı seçerek düşmanlarınızla mücadele edecek, size verilen görevleri başarıyla tamamlayacak ve ganimetleri toplayacaksınız. Savaşta kazandığınız ganimetleri yine ordunuzu güçlendirmek için kullanabiliyorsunuz.

Legend Online 2 indir